Kısaca Biz

Marjinal Medya olarak; butik bir medya şirketi olarak çıktığımız bu yolda;  değerli markaları portföyümüze katarak ve sürekli yenilenen projeler, dijital dünya ve TV dünyasında ki değişimleri takip ederek tüm dünyada çalışmalar yürüterek ilerliyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZ
TV ve Dijital Müşterilerimiz
247
+
PROJELERİMİZ
Yaptığımız işlemler
324
+
left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
HİZMET

BİLGİLENDİRMELERİMİZ

Kurulduğumuz günden bugüne yaptığımız işlemler ve girişimlerimiz

Medya Planlama
PR ve şirketiniz basın işlemlerini için; kurumsal kimliğinize uygun bir danışmanlık hizmeti gerçekleştiriyoruz. Bu hizmet danışmanlık bazlıda olabilir, uygulanmaları da firmamız bünyesinde gerçekleştirebiliriz.
Google Servisleri
Şirketinizin arama motorlarında faaliyet gösterebilmesi ve e-ticaret girişimlerinizin müşterilerle buluşmasında sizlere ışık tutuyoruz.
Dijital Strateji
UI/UX çalışmaları, veri analizi, sektörünüze uygun metot ve gidişatı beraber belirliyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Organizasyon Yönetimi
Yapılan planlamalar neticesinde; alanlarında uzman ekip arkadaşlarımızla görev dağılımını yaparak, sizlere en kaliteli bir biçimde hizmetlerimizi sağlıyoruz.
Stratejik Planlama
Çalışma kurgusunun, sizleri bekletmeden ve aklınızda soru işaretleri bırakmadan gerçeklemesi için; çalışmanın başında müşterilerimize bir planlama ve sözleşme sunuyoruz.
Kritik Unsurların Geliştirilmesi
Çalışmaların sekteye uğramaması veya her ne çalışma olursa olsun; zaaf noktalarının belirlenmesi ve tarafınıza iletilmesi sağlanılmaktadır.
WhatsApp Destek